Dostałem SMS, że żona mnie zdradza… Co zrobić?

Załóżmy, że dostałeś takiego SMS z nieznanego numeru:

Wiadomo, beka. Pszemek. Ale to nie musi być Pszemek. To może być Marek, Mikołaj, Darek. Wybierz imię dowolnego gościa, o którego jesteś chociaż odrobinę zazdrosny. Do tego numer, którego nie znasz. Może nieco zryć banie, prawda?

Ale nic się nie martw! Nie ma takiej dziury, której nie dałoby się zastąpić :> Dmuchana lalka sklep rozwiąże Twoje problemy.

O czym będzie ten artykuł? TL;DR

  • oddychaj, opanuj emocje
  • dowody
  • czy podejrzewałeś?
  • Jeździć obserwować

1. Oddychaj, opanuj emocje.

Po pierwsze opanuj emocje. Oddychaj. Policz do 10. Albo nawet do 100. Tak, to jest ten moment, w którym liczysz aż przejdzie ci ochota by komuś zajebać. Działanie w afekcie jest spoko, gdy chodzi o ratowanie życia. W sytuacji takiej jak ta działanie pod wpływem impulsu może tylko wszystko popierdolić i do końca życia nie będziesz miał pewności, czy było coś na rzeczy. Wiele kobiet pierwsza tak poważna szansa nakrycia wstrząsa do tego stopnia, że nigdy więcej tego nie zrobią. Jeżeli się zbyt wcześnie zdemaskujesz nie zbierzesz dowodów i rogami będziesz zahaczać o futryny do końca życia.

2. Dowody

Na razie masz SMS od kogoś kogo nie znasz. Pomijając autentyczność wiadomości należałoby co nie co ustalić. Najważniejsze są dowody zdrady. Jak je zdobyć? Najlepsza są najprostsze rozwiązania. Odpowiedz smsem typu:

  • Skąd wiesz?
  • Jak to udowodnić?
  • Muszę mieć dowód

Będzie to trudny czas, ale musisz cierpliwie czekać na odpowiedź. Jeżeli nic nie dostaniesz to spróbuj zadzwonić z innego numeru (starter 5 zł, rejestracja 20 minut). Jeżeli numer jest wyłączony i nadal nie dostałeś odpowiedzi, to wygląda na to, że ktoś cię próbuje wkurwić.

Dmuchana lalka sklep: https://megaxshop.pl/pl/c/Dmuchana-lalka/159

Stay tuned, ciąg dalszy wkrótce.

A czy czytasz nas regularnie? Tutaj dowiesz się jak przedłużyć stosunek a tutaj poczytasz (i obejrzysz) fajną bieliznę xxl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *