Wibrator rotacyjny

Wibrator rotacyjny posiada wbudowane kuleczki które się obracają w zależności w prawą lub lewą stronę. Doskonale masując przy tym ścianki pochwy co prowadzi co dużej rozkoszy.

wibrator

 

 

W naszym sklepie znajdziesz model wibratora rotacyjnego z masażerem łechtaczki lub sondą analną. Zarówno jeden jak i drugi potrafi doprowadzić do niebywałego orgazmu ale to Ty decydujesz jaki rodzaj stymulacji lubisz.

Wibratory rotacyjne wykonane są z żelowego materiału bądź silikonu, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla ciała. Jeżeli lubisz igraszki pod prysznicem możesz wybrać wodoodporny model, co sprawi że będziesz mogła odkryć nowe oblicza rozkoszy.

wibrator

Wibrator rotacyjny sklep: https://megaxshop.pl/pl/c/Wibrator-rotacyjny/211

Wibrator rotacyjny podczas swojej pracy dokładnie masuje ścianki pochwy, a masażer stymuluje łechtaczkę co jeszcze bardziej potęguje doznania. Do wyboru masz płynną regulację wibracji dzięki czemu możesz sama zdecydować o sile stymulacji. Ciekawym rozwiązaniem jest również wibrator rotacyjny z pilotem, który pozwoli Ci na wygodniejszą zabawę lub możesz dać pilot do sterowania partnerowi co wzbudzi w Was nowe emocje.

Dogłębny masaż

Wibrator rotacyjny sklep skupia się na dogłębnym masażu pochwy, przy czym również masuje łechtaczkę i anus. Jeżeli więc, Twoja partnerka lubi podwójną stymulacje, wibrator ten będzie najlepszą propozycją.

Decydując się na zakup wibratora rotacyjnego, pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu. Koniecznie używaj podczas stymulacji żelu nawilżającego, dzięki czemu ochronisz się przed otarciami przy mocniejszej penetracji.

Sprawdź kochanieńki nasze wpisy o mocniejszej penetracji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *