Jak wykonać dobry masaż erotyczny?

Masaż erotyczny to bardzo popularna forma gry wstępnej. Wpływa bardzo silnie na wyobraźnie oraz podniecenie, ze względu na pobudzanie stref erogennych…

Zanim przejdziemy dalej informacja dusz pasterska. Ostatnio pisaliśmy o dmuchanych lalach. Wbrew pozorom to nie tylko opcja dla samotnych. Można trenować dłuższy stosunek. Przewijały się też ciekawe wibratory rotacyjne oraz masażer erotyczny sklep które mogą pomóc urozmaicić łóżkowe sprawy!

Do rzeczy.

Ten rodzaj bliskości jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn bardzo ważny. Ponieważ dobry masaż przygotowuje ciało do stosunku seksualnego. Aby masaż zawsze zakończył się seksualnymi aktami warto pamiętać o kilku ważnych rzeczach.

Doznania u kobiet podczas masażu są większe niż u mężczyzn. Dzieje się tak dlatego bo kobieta posiada więcej miejsc erogennych, które można pieścić. Dobrze wykonany masaż u mężczyzny pomoże z kolei uporać się z problemem wzwodu. Ważnym elementem jest przygotowanie odpowiedniego nastroju który pomoże Wam się zrelaksować. Zostaw przygaszone światło, zapal świece ułóż odpowiednio poduszki. Aby wprowadzić siebie i partnerkę w rozluźnienie możecie wziąć kilka kropel afrodyzjaku. Krople działają podniecająco dzięki czemu rozpalą w Was jeszcze więcej podniecenia i pozwolą Wam się zrelaksować.

Odpowiednie nawilżenie

Wykonując masaż erotyczny musisz zadbać o odpowiednie nawilżenie. Najlepiej wybrać olejek z żelem nawilżającym, dzięki czemu będziecie go mogli również użyć jako żelu intymnego podczas stosunku. Olejek do masażu sprawi że każdy dotyk będzie przyjemniejszy i ułatwi wykonywanie ruchów. Dodatkowo możecie wybrać olejek o swoich ulubionym zapachu, co wprawi Was w jeszcze lepszy nastrój.

Pieszczoty najlepiej zacząć od pleców i ramion, aby stopniowo przygotować ciało na dotyk. Nigdzie się nie śpiesz wykonuj ruchy okrężne powoli i subtelnie. Nie zapomnij o delikatnym ugniataniu piersi, dodatkowo muskaj sutki palcami. Pamiętaj również o masażu stóp, tam bowiem znajdują się punkty erogenne. Stopniowo przechodź do masażu pośladków i ud, po czym masuj miejsca intymne. Masaż erotyczny u mężczyzny powinien skupić się plecach, na wewnętrznej stronie ud, pośladkach i również stopach. Warto usiąść na partnerze i opleść go swoimi udami co wpłynie bardziej na jego pobudzenie. Wykonując masaż erotyczny pamiętaj o bliskości ciał, ważne są pocałunki czy pobudzanie językiem.

Dla bardziej doświadczonych kochanków są również dostępne masażery erotyczne. Można je kupić tutaj: https://megaxshop.pl/pl/c/Masazer-erotyczny-sklep/212

Doskonałą alternatywą dla olejków do masażu są świece. Świeca do masażu gdy jest zapalona wytworzy niesamowity nastrój oraz pozwoli cieszyć się ulubionym zapachem. Gdy zgasimy świece otrzymujemy olejek do masażu który należy powoli wlać na ciało. Pamiętaj jednak aby wcześniej sprawdzić temperaturę stopionego wosku żeby nie oparzyć skóry.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *