Jak przedłużyć stosunek? Technika z przesłuchań

Wielu młodych i starszych chłopaków zastanawia się, jak przedłużyć stosunek. Oczywiście przede wszystkim należy się zastanowić, czy nie występuje tutaj jakiś problem natury emocjonalnej, ale my nie o tym.

PS: Pamiętaj, nie ma co się martwić. Zawsze można trenować na dmuchanych lalkach, serio. Dmuchana lalka sklep: https://megaxshop.pl/pl/c/Dmuchana-lalka/159

Za mocno się skupiasz

Zawsze jest opcja, że jesteś w grupie 0,0000001% facetów na świecie, którzy mają problem wynikający z genów, np. zbyt wrażliwego członka albo jakąś inną przyczynę leżącą w naturze, z która niewiele się zrobi. Szanse na to są raczej małe, więc kilkoma prostymi technikami szybko uzyskasz fajne rezultaty.

Szpiedzy i zawodowi przestępcy mieli fajne metody, aby nie dać nic po sobie poznać podczas przesłuchań. Oszukiwali nie tylko ludzie, którzy ich przesłuchiwali, ale nawet aparaturę znaną jako wykrywacze kłamstw. Jak to robili? Zadawali sobie ból.

Co

Chcę poruchać, a nie cierpieć XD

Wiadomka. Nie masz się samobiczować, masz po prostu zrobić coś co odciągnie twoją uwagę od akcji penis into wagina. Masz nie myśleć o scenach z ulubionych porno przy których kończyłeś, ani o fajnych dupach, które miałeś wcześniej. Ani też o tej fajnej koleżance z piętra wyżej w pracy, którą to już tyle razy brałeś w myślach.

Szpiedzy chowali coś ostrego w bucie. Na przykład pinezkę. Albo zaciskali z całych sił palce. Wbijali sobie paznokieć. Przygryzali wargę. Naprężali mięśnie (uważaj aby lubej nie zajebać z bicka).

Do treningów rozważ profesjonalną dmuchaną lalkę. Dmuchana lalka sklep to dobry zakup.

No dobra, więc co mam robić

Wracamy do punktu wyjścia. Jak przedłużyć stosunek. Po prostu na spokojnie wymyśl sobie kilka mało inwazyjnych technik. Tak, nieinwazyjnych. Abyś nie musiał na SOR jechać po akcji. Polecam mocne zaciskanie palców u ręki i wbijanie paznokcia. Są to najlepsze metody, ponieważ przy większości pozycji po prostu nie widać twoich dłoni. A nawet jak macasz cyca, to możesz jedną ręką. Ewentualnie wypróbuj palce u stóp. Poćwicz. Pomyśl. Wypróbuj. Daj znać, czy pomogło, a ja będę za ciebie trzymać kciuki XD

Więcej o dmuchanych laleczkach napisaliśmy w nieco nowszym wpisie tutaj.  A jeżeli kręci się jazda solo to sprawdź wpisy z kategorii o takim właśnie tytule 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *